sobota, 10 grudnia 2016

Testujemy basen z piłeczkami MiniBe


Basen z piłeczkami MiniBe pojawił się u nas z okazji pierwszych urodzin Maksa. Jego wykorzystanie do zabawy zmieniało się wraz z upływem miesięcy. Maks gdy dostał basen potrafił już samodzielnie i pewnie chodzić,więc umiał bez pomocy wejść i wyjść z niego. Ale pierwszą zabawą w basenie było wyrzucanie z niego wszystkich piłeczek. Zbieranie ich to dobra gimnastyka dla mam :)
Na kolejnym etapie basen służył Maksowi jako schowek na zabawki i skarby - mieszkały w nim prawie wszystkie jego zabawki i duuużo innych różnych rzeczy. Gdy szukaliśmy na przykład zagubionego pilota lub kluczy to z dużym prawdopodobieństwem były w basenie. 
W lecie, gdy bawiliśmy się w ogrodzie basen, stawialiśmy na kocu na trawie. 
Obecnie jesteśmy na etapie wskakiwania do basenu z rozbiegu z okrzykiem "bach". 

Cechy basenu MiniBe:


- Dno i boki basenu zrobione są z pianki w pokrowcu z dzianiny bawełnianej.
- Pokrowiec można ściągnąć i wyprać - po pierwszym praniu miałam obawy czy tkanina się nie skurczy i nie pojawi  się problem z ponownym założeniem pokrowca, ale wszystko pasowało idealnie.  
- Basen wypełnia 150 plastikowych piłeczek.
- Piłeczki dostajemy zapakowane w torbę zamykaną na zamek - przydaje się, gdy pierzemy pokrowiec i trzeba przechować piłeczki.
- Gdy wsypałam piłeczki do basenu wydawało mi się, że jest ich za mało, jednak gdy codziennie musiałam zbierać wszystkie piłeczki wyrzucone z basenu stwierdziłam, że zdecydowanie jest to wystarczająca ilość :)
- Kolory piłeczek można wybrać przy zakupie - my wybraliśmy szary, biały i niebieski. Piłeczki można dokupić osobno, więc gdy znudzi nam się kolorystyka zawsze można wymienić jeden z kolorów piłeczek na inny. Jest to też dobra opcja gdy basen przejmuje młodsze rodzeństwo, wtedy niebieskie piłeczki możemy wymienić na przykład na różowe :)
- basen jest lekki więc można go wygodnie przenosić w inne miejsce lub przestawiać podczas sprzątania. U nas basen często zmienia miejsce pobytu. 

Basen z kulkami to świetna zabawa dla maluszków, a i mama też się zmieści... Jest to idealny pomysł na prezent, który posłuży dziecku kilka lat. 

Maks
Basen z piłeczkami MiniBe - strona tutaj
Body Carter's

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mama and Home , Blogger