poniedziałek, 30 kwietnia 2018

PROSTO Z NATURY #2 - TESTUJEMY PRODUKTY DO PRZEWIJANIA MUSTELA
Skóra na pośladkach maluszka jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego łatwo ulega podrażnieniom. Zaczerwieniona pupa to bardzo częsty problem, szczególnie u noworodków. Większe podrażnienia mogą sprawiać dziecku ból, dlatego ważna jest odpowiednia pielęgnacja.
Gdy pojawi się zaczerwienienie powinno się zmieniać pieluszkę jak najczęściej, żeby skóra miała jak najkrótszy kontakt z zabrudzeniami. Gdy tylko to możliwe warto wietrzyć pupę maluszka i nie zakładać mu pieluszki.
Ważne też jest odpowiednie dobranie rozmiaru pieluszki do wagi malucha - zbyt mała pielucha może ocierać skórę i powodować podrażnienia.

Przy każdym przewijaniu oczyszczamy skórę wodą lub delikatnymi chusteczkami. Większe podrażnienia i zaczerwienienia łagodzą odpowiednie preparaty, które mają właściwości regenerujące skórę. Ale ważne też jest, aby nie doprowadzić do ich nawrotu stosując profilaktycznie kremy ochronne do przewijania.
CHUSTECZKI OCZYSZCZAJĄCO - ŁAGODZĄCE

W dzisiejszych czasach wilgotne chusteczki oczyszczające to oczywiście "must have"
niemowlęcej pielęgnacji. Ważne jest, aby były delikatne i zawierały jak najmniej dodatków.
Dziecięca skóra jest bardzo wrażliwa, a w pierwszych tygodniach ich życia częsta zmiana pieluszki jest niezwykle ważna. Żeby więc nie podrażnić pośladków maluszka warto wybierać dobrej jakości chusteczki oczyszczające.

Chusteczki oczyszczająco - łagodzące Mustela są mocne i dobrze nawilżone. Skóra po użyciu jest miękka i delikatnie pachnąca. Chociaż dostępna jest również wersja bezzapachowa.
Wilgotnych chusteczek Mustela używam również do wycierania buzi i rączek Poli - teraz kiedy już je stałe posiłki wilgotne chusteczki muszą być zawsze pod ręką.
99 % składników jest pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z liści aloesu, który ma działanie ochronne , kojące podrażnienia i wygładzające. Gliceryna nawilża skórę, a ekstrakt z mydlnicy lekarskiej tonizuje skórę. Jest również opatentowany przez Mustela składnik czynny Avocado Perseose, który wzmacnia barierę skóry.
KREM DO PRZEWIJANIA 1>2>3

Krem do pielęgnacji okolic pieluszkowej zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom . Koi i regeneruje delikatną skórę maluszka.
Krem do przewijania 1>2>3 Mustela używam przy każdej zmianie pieluszki, dobrze się nakłada i nie ma problemów z jego zmyciem.

Zawiera tlenek cynku, który ma działanie ochronne. Nie ma substancji zapachowych ani konserwantów, a 98 % jego składników jest pochodzenia naturalnego - m.in. olejek z awokado, destylat z oleju słonecznikowego, ekstrakty z owoców.


Produkty pielęgnacyjne do przewijania Mustela
Kocyk tkany i prześcieradło w gwiazdki  - ColorStories
Wieża drewniana Little Dutch - Cookids
Kocyk różowy minky Interbaby - Cookids
Mata Lovely Dots Grey  - Lamps & Company
Lampa stojąca Lovely Dots Grey - Lamps & Company
Smoczek naturalny  - EcoViking
Stołeczek - Uniqnest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mama and Home , Blogger