poniedziałek, 18 listopada 2019

Labirynt w polu kukurydzy w Swarzewie - tu warto się zgubić

Labirynt w polu kukurydzy 


Adres:
Swarzewo koło Władysławowa

Godziny otwarcia (2019 r)
Lipiec, Sierpień: 9.00 - 20.30
Wrzesień: 9.00 - 19.30

Ceny biletów (2019 r.):
Dorośli i młodzież powyżej 15 lat - 29 zł
Dzieci do lat 15 - 20 zł
Dzieci do lat 3 - gratis
Osoby niepełnosprawne - gratis

Strona internetowa:

Facebook:

Wracając z naszych wrześniowych wakacji w Jastrzębiej Górze nie mogliśmy nie zobaczyć tej wyjątkowej atrakcji - labirynt w polu kukurydzy. Maksiu nie mógł się doczekać tej przygody, więc mimo, że pogoda troszkę się psuła odważnie podjęliśmy wyzwanie ;)

Labirynt w polu kukurydzy w Swarzewie wyjątkowe miejsce dla rodzin z dziećmi w każdym wieku - jedno z nielicznych takich parków w Polsce. 
Ogromny, 2,5 hektarowy labirynt utworzony z wysokiej na 3 metry kukurydzy. Łączna długość wszystkich ścieżek to 3,5 kilometra - tu naprawdę można się zgubić. 
A wyobraźcie sobie odkrywanie tego labiryntu nocą! Właściciele organizują dla odważnych również nocne błądzenie po labiryncie :)

Zaopatrzeni w mapy weszliśmy do labiryntu. Zadaniem odkrywców jest znalezienie właściwej drogi do ukrytych w labiryncie zwierzątek, zagadek i innych ciekawych obiektów. Oczywiście najważniejszym punktem jest odnalezienie drogi do wyjścia wśród licznych ślepych ścieżek i wszechobecnej kukurydzy.
 Po drodze czekają na nas liczne atrakcje.


Punkty ze zwierzątkami to niewątpliwa atrakcja dla dzieci. Maks i Pola z ciekawością obserwowali małych mieszkańców labiryntu.


Pola chyba miała obawy przed zabłądzeniem w labiryncie, więc postanowiła wybrać najbezpieczniejszą formę zwiedzania i niechętnie opuszczała wózek :) 
Jak widzicie odkrywanie labiryntu z wózkiem nie jest żadnym problemem. Ziemia na polu jest utwardzona i mimo, że w trakcie naszej wycieczki zaczął padać deszcz nie mieliśmy kłopotów z poruszaniem się wózkiem.


Atrakcje ukryte w polu kukurydzy :

Ogromny spodek UFO
Dwupłatowce 
Helikopter
MIG 21 
Autobus do góry nogami
Wieżyczka obserwacyjna


Dla chętnych za dodatkową opłatą można przejechać się bestią - ogromny Monster Truck czeka tuż obok gotowy na przejażdżkę. 
Oprócz tego na terenie parku znajduje się również dmuchana zjeżdżalnia, zwierzątka, zaczarowany rower i dwa dodatkowe labirynty - drewniany oraz  Labirynt Pajęczyna.


Labirynt w Polu Kukurydzy dopisujemy do naszej listy miejsc, które warto zobaczyć z dziećmi! 
Wybierając się nad morze zarezerwujecie sobie dzień na przygodę w kukurydzy  - aktualności znajdziecie TU
Co roku zmienia się mapa labiryntu i pojawiają się kolejne atrakcje, więc jeśli planujecie wakacje w 2020 roku w okolicach Władysławowa koniecznie zobaczcie Labirynt w Polu Kukurydzy i sprawdźcie co nowego tam będzie.


Wózek Poli Buggy XS Easywalker - sklep Tublu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mama and Home , Blogger